Skip to main content

Polityka prywatności

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanej powszechnie RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych), prosimy o zapoznanie się z prawami, jakie przysługują Państwu od 25 maja 2018 r.

Właścicielem i Administratorem strony www.grinus.pl jest Pixel Media Paweł Brzozowski z siedzibą w Lublinie.

Naszym głównym celem nie jest zbieranie i przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zajmujemy się świadczeniem usług związanych z fotografowaniem, a dane które gromadzimy służą nam do zrealizowania zlecenia. Przetwarzamy dane zgodnie z prawem i w celu wykonania usług. Dane uzyskujemy między innymi gdy: korzystają Państwo ze strony www.grinus.pl, w postaci plików cookies, w postaci IP urządzenia, gdy dostajemy maila wysłanego do nas na adres info@grinus.pl, gdy otrzymujemy wiadomość z formularza kontaktowego zamieszczonego na naszej stronie www.

Przetwarzamy dane również w celu wystawienia faktury za zrealizowaną przez nas usługę oraz gdy podpisujemy umowę na wykonanie sesji zdjęciowej. Na fakturach i umowach przetwarzamy takie dane jak: imię i nazwisko, nazwa firmy, numer NIP, numer REGON, adres siedziby firmy, adres zameldowania/zamieszkania osoby prywatnej, datę i miejsce urodzenia, serię i numer dowodu tożsamości, numer PESEL, numer telefonu oraz adres e-mail. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do wystawienia faktury lub podpisania umowy na wykonanie sesji zdjęciowej. Mają Państwo prawo do odmowy podania nam danych. W takiej sytuacji nie możemy wykonać usługi gdyż byłoby to niezgodne z prawem.

Na naszej stronie internetowej znajduje się formularz kontaktowy. Dane które są niezbędne do wysłania wiadomości to: imię i nazwisko oraz adres e-mail. Podanie jakichkolwiek danych jest dobrowolne. By wiadomość została do nas wysłana, każde pole w formularzu musi zostać wypełnione. Wiadomość można wysłać do nas także bezpośrednio na adres info@grinus.pl.

Wszelkie przesłane do nas dane poprzez formularz lub bezpośrednio na naszego maila służą nam do kontaktu z Państwem w celu zrealizowania usługi. Wypełnienie formularza i podanie danych w mailu skierowanym na adres info@grinus.pl jest dobrowolne.

Istniej możliwość przekazania przez nas Państwa danych podmiotom z którymi współpracujemy: makijażystkom, stylistom, grafikom, drukarniom, agencjom reklamowym, stronom do wysyłania i pobierania zdjęć, wirtualnym dyskom itp. Przekazujemy także dane do księgowości w celach rachunkowo podatkowych. Dane są przez nas przekazywane tylko wtedy, gdy jest to niezbędne do wykonania usługi. Sposób w jaki przekazujemy zdjęcia jest ustalany indywidualnie.

Dla użytkowników którzy zarejestrowali się na naszej stronie internetowej (jeśli tacy są), przechowujemy również informacje osobiste wprowadzone w profilu. Każdy użytkownik może dokonać wglądu, korekty albo skasować swoje informacje osobiste w dowolnej chwili (nie licząc nazwy użytkownika, której nie można zmienić). Administratorzy strony również mogą przeglądać i modyfikować te informacje.

Podanie przez Państwa swoich danych zawsze jest dobrowolne. Na każdym etapie współpracy mają Państwo prawo do wglądu do swoich danych.

Bezpieczeństwo danych naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Nie sprzedajemy oraz nie udostępniamy zgromadzonych przez nas danych jakimkolwiek podmiotom w celach marketingowych.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Copyright protected